دانلود رمان در امتداد باران

دانلود رمان در امتداد باران

دانلود رمان در امتداد باران با فرمت pdf

دانلود رمان در امتداد باران

رمان در امتداد باران یک رمان عاشقانه و اجتماعی زیبا به سارا ای میباشد. هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان برای گوشی موبایل اندروید، ایفون، کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتناقدام کنید.

خلاصه و دانلود رمان در امتداد باران

وکیل جوان و موفقی با پیشنهاد عجیبی برای حل مشکل دختری از طریق خواندن دفتر خاطراتش مواجه میشود و در همان ابتدای داستان با خواندن صفحه اول شوکه میشود … این رمان برداشتی آزاد است از یک اتفاق واقعی…

کانال تلگرام هیلتن

بخش هایی از متن رمان به امتداد باران

براي بار هزارم در این چند دقیقه نگاهي به ساعت نقره ایي رولكسش انداخت و با کلافگي به ترافیك تقاطع ولیعصر و فتحي شقاقي نگاه کرد نیم ساعت به وقت قرارش مانده بود اما صدددرامهم ترین اصدد را در يندوي خوش قولي مي دانسددت بلاخره چراس سدددز شدددن ماشددینش را به سددمت خیابان ت ت طاوس هدایت کرد و يیر لب وفت: – لعنت بهت طاها که نگذاشتي اي اتوبان همت برم! اما چاره ایي ندود هیچ راه فراري به سددمت اتوبان ودود نداشددتب ب بلاخره بعد اي کلي غرولند کردن وارد خیابان واندي شد و ماشینش دلوي درب پارکینگ برج خوش ساختي متوقف کرد ب هنوي ده دقیقه وقت داشت نگهدان ساختمان با دیدن ماشین کاربني رنگ صدرا به سرعت اي اتاقكش بیرون آمد و با خوش خدمتي منتظر ماند تا صدرا با مهارت و به ارامي ماشین را پارك کرد و پیاده شد ب مث همیشه با لد ندي واقعي رو به نگهدان کرد و وفت : – سلام آقا رضا حالتون چطوره ؟ خسته نداشین! – سلام اي ماست آقاي ثابت سلامت باشین ب – قربانت راستي کارنامه دخترت رو ورفتي قول داده بود به من شاورد اول بشه؟

لینک های دانلود رمان

نظرات 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *