دانلود رمان فرار دردسر ساز

دانلود رمان فرار دردسر ساز

دانلود رمان فرار دردسر ساز با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان

دانلود رمان فرار دردسر ساز

رمان فرار دردسر ساز یک رمان عاشقانه و طنز بسیار زیبا میباشد.هم اکنون میتوانید برای دانلود رمان با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان برای گوشی موبایل اندروید, ایفون, کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

خلاصه و دانلود رمان فرار دردسر ساز

داستان رمان در رابطه با دختری میباشد که پدرش اورا مجبور به ازدواج با پسر عمویش کرده.این دختر بسیار کم طاقت میباشد و تحمل شنیدن حرف زور را ندارد علاوه بر این از پسر عموی خود بسیار متنفر است.دختر فرار میکند و…

بخش هایی از متن رمان فرار دردسر ساز

کلافه چشامو که ربع کیلو ارایش روش خوابیده بود چرخوندمو از تو ایینه به خودم خیره شدم . خدایی خیلی ناز شده بودم با اون ارایش وحشی و لباس دلکلته. رنگ سفید خیلی بهم میومد ! ولی چه فایده که اینقدر عصبی بودم که این چیزا تو بدبختیام گم بود . باز دوباره یاد سامان و اون حرفای چرتش افتادمو صورتم جمع شد ! اه . خدا نصیب هیچ کس نکنه . حالم ازش به هم میخوره بعد توقع دارن زنشم بشم . ¿¡ اونم چی! به زور !! یادش که میفتم گریم میگیره. یه اشی واست پختم که نخورده دهنت بسوزه ! حالاوایسا .همینجوری تند تند داشتم تو ذهنم میزدمش و نقشمو مرور میکردم که یهو صدای خانم ارایشگر بلند شد -عزیزم بیا دم در الان داماد میاد .

لینک های دانلود رمان

نظرات 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *