دانلود رمان رایحه ی جهنمی

دانلود رمان رایحه ی جهنمی

دانلود رمان رایحه ی جهنمی: جلد چهارم مجموعه رمان های وحشی

دانلود رمان رایحه ی جهنمی

رمان رایحه ی جهنمی جلد چهارم از مجموعه رمان های وحشی به قلم م. قربانپور میباشد که در سبک ایروتیک، تخیلی، فانتزی و ماجراجویی نوشته شده است. این مجموعه رمان طرفداران بسیاری دارد. هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان رایحه ی جهنمی با فرمت pdf و بدون سانسور، رایگان و با لینک مستقیم از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

حتما بخوانید! : نگاهی بر مجموعه رمان های وحشی

کانال تلگرام هیلتن

خلاصه و دانلود رمان رایحه ی جهنمی

جلد چهارم از مجموعه رمان وحشی روایتگر داستان ماروین و لارا است، عشقی که ماروین به لارا دارد و در آستانه 19 سالگی میخواهد از او خواستگاری کند و… .

دانلود رمان رایحه ی جهنمی
اگه هنوز جلدای قبلی رو نخوندید، بیخیال این رمان بشید و اول جلدهای قبل رو بخونید!

بخش هایی از متن رمان رایحه ی جهنمی

شب را به بیخوابی گذرانده بود. با این حال اکنون که از تخت بر میخواست حتی ذره‌ای احساس خوابالودگی نمیکرد. آبی به صورتش زد و دندانهایش را شست، لباس مناسبی پوشید و موهایش را مقابل آینه مرتب کرد. باز تا به خود آمد دید به تصویرش در آینه خیره شده و تردیدهایش را میشمرد. نباید سخت میگیرفت، او از مدتها پیش درباره‌ی همه چیز با خودش کنار آمده بود. پس این اضطراب چه دلیلی داشت؟ از زمانی که یک نوجوان بود، در واقع از موقعی که خودش و اطرافش را شناخت عاشق لارا بود و با وجود اتفاقات زیادی که در زندگی‌شان رخ داده بود هنوز این حس پررنگ و انکار ناپذیر بود. ماروین حالا دیگر فقط چندماه تا 19 سالگی فاصله داشت و برای خود جوان برومندی شده بود. قد کشیده و عضلات مردانه‌اش در سینه پهنش خودنمایی میکرد. صدایش بم بود و ریشش را مرتب میتراشید. او حالا با پسر بچه‌ای که لارا همبازی و برادر کوچک خود میدانست بسیار فرق داشت. سالها گذشت، کودکی به انتها رسید و جوانی آمد. با وجود انواع و اقسام فجایع و رخدادها که آنها و زندگی‌هایشان را بسیار تغییر داد یک چیز هنوز در ماروین عوض نشده بود و آن اینکه درست اندازه‌ی قبل لارا را میخواست.

دانلود رمان رایحه ی جهنمی
داستان هر جلد ممکنه جدا باشه و در رابطه با یه شخصیت، اما توی جلد های بعدی قراره طی یه رستاخیز بزرگ همه‌ی این داستان ها بهم ربط پیدا کنن. پس لطفا رمان هارو به ترتیب بخونید.

لینک های دانلود رمان رایحه ی جهنمی

همچنین بخوانید:
دانلود رمان امپراطوری گرگ ها: جلد اول رمان وحشی
دانلود رمان عشقِ اهریمن: جلد دوم رمان وحشی
دانلود رمان شاهزاده‌ی خون: جلد سوم رمان وحشی
دانلود رمان پسر بهشت: جلد پنجم رمان وحشی

نظرات 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *