دانلود رمان این مرد امشب میمیرد

دانلود رمان این مرد امشب میمیرد

دانلود رمان این مرد امشب میمیرد با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان

دانلود رمان این مرد امشب میمیرد

رمان این مرد امشب میمیرد یک رمان عاشقانه به قلم زینب ایلخانی میباشد.هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان برای گوشی موبایل اندروید, ایفون, کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

خلاصه و دانلود رمان این مرد امشب میمیرد

این رمان در رابطه با دختری به نام یلدا میباشد. یلدا دختری طغیان گر که با عمه خود زندگی میکند, دست روزگار باعث میشود یلدا بازداشت شود و اتهام بسیار سنگینی در پرونده اش رقم بخورد. ناجی او به صورت معجزه آسایی وارد زندگی اش میشود و پرده از وقایع اصلی گذشته این دختر برداشته میشود…

بخش هایی از متن رمان این مرد امشب میمیرد

_ هر تفریحی یك روز تموم میشه یك تفریح بود که تموم شد واسه جفتمون ماه تفریح پسرك تازه به دوران رسیده از بودم که شاید عاشقش نبودم اما ٨من همه باورد همه تنهایي هایم بود و كه راحت با شروع یك تفریح جدید تر من را پس زد، تمام شد ! تمام ته مانده احساسم ، همین كند قاره اعتماد و باورم به دنیا و آدمهایش زیر ستتایه اشتتدان به لجن تبدیل شتتد آدرین پك را زده ام این سیگار تنها یاد ارز از پسرك تفریح طلب زند ی ام است اولین بار او سیگار کشتتیدن را یادم داد و باز دم معرفتش رم که حداقل یك مستتدن براز زدم کاشته اش برایم تعبیه دیده بود ، از جایم بلند شدم ته مانده سیگار را زیر پایم با تمام نفرتم له کردم ، اشدان دفترت را بستم تمام داطرات و حتی اسمت را م ! دیال دریا شدن َ مثل همین سیگار زیر پایم له کردم و تو بغضد لعنتی ! با توا نداشته باش حرام باشد قاره اشدی براز موجودز كون اشدان… ستتوت زنان کلید را در قفل می ردانم و این یعنی اع م حضتتور براز عمه همیشته دستته و نا ن ، وارد دانه که شتدم باز مثل همیشته بوز دوب غذا و برق عجیب وسایل دانه ، این زن تنها دلخوشی اش حمالی در این دانه اجاره ایست وارد که شدم صداز جیغش باز در مغرم فرو رفت صدبار فتم با کفش نیا تو ذلیل مرده باز افتادز به جون دونه و غر آدرشو ذاشتی واسه من !!؟؟؟؟

لینکم های دانلود رمان

نظرات 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *