دانلود رمان خشت و آینه

دانلود رمان خشت و آینه

دانلود رمان خشت و آینه با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان

دانلود رمان خشت و آینه

رمان خشت و آینه یک رمان عاشقانه به قلم بهاره حسینی میباشد.هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان برای گوشی موبایل اندروید, ایفون, کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

خلاصه و دانلود رمان خشت و آینه

داستان رمان در رابطه با پزشکی به نام بهجت الرمان فخرالدینی میباشد که تمام وجود خود را وقف خدمت به جامعه و اجتماع کرده است. به واسطه کارش مقداری زیادی از زندگی خودرا با کودکان و نوجوانان گذرانده است.ولی با همه شناختی که نسبت به کودکان دارد در درک و شناخت دختر خود آذر موفق نیست….

بخش هایی از متن رمان خشت و آینه

از در اتاقم بیرون رفتم. صددددال بلند بلند حرد زدن مامان ملوی می آمد. با مامان بحث می کرد و طبق معمول موضوع بحثشان من بودم. گوش ایستادم. در همان حال نیمی از ذهنم به دنبال این بود که اتول موهایم را کجا گذاشددته ام. مامان عصبی بود و این کاملا مشخص بود. از بلند بلند حرد زدن و خشم در صددای می شدد حال درون را تشدخیص داد. مامان همیشده آرام بود. برال همه آرام بود. فقط برال من بود که بهی جانی که برال همه مظهر آرام و محبت بود، تبدیل به بهجت الزمان فخرالدینی می شد. مامان خواه می کنم یکم با من همکارل کنید. کار سختیه؟ من هر کارل درباره آذر می کنم با حرد ها و کارهال شددما بنبه میشدده. مامان این دختر داره از کنترل من خارج می شه. تو رو خدا بفهمید که من نگرانشم. من مادرشم. آخه کدوم مادریه که بد بچه اش رو بخواد؟ صدال مامان ملوی مثل همیشه آرام و دلنشین بود. دارل به سددخت می گیرل بهی. این طورل مثل ماهی از دسددتت لیز می خوره می ره. چند لحظه سکوت ایجاد شد. در اتاق را آهسته بستم و به راهرو نزدیک شدم. _مامان جان جامعه بد شده. من نگرانشم. با دخترهایی نشست و برخاست داره که اصلا مورد تایید من نیستن. من فقط می ترسم.

لینک های دانلود رمان

نظرات 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *