دانلود رمان اقیانوس خورشید

دانلود رمان اقیانوس خورشید

دانلود رمان اقیانوس خورشید با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان

دانلود رمان اقیانوس خورشید

رمان اقیانوس خورشید یک رمان زیبا به قلم هستی.ق میباشد.هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان برای گوشی های اندروید, ایفون, کامپیوتر و لپ تاپ از طریق مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

خلاصه و دانلود رمان اقیانوس خورشید

یک دختر تنها و ضربه خورده پس از سالهای زیادی به خانه خانواده پدری اش میرود و به واسطه این جابه جایی وارد زندگی عجیب و مرموز یک نوازنده میشود.همه چیز به ظاهر خوب و آرام است تا زمانی که قیم قانونی او به ایران باز میگردد…

کانال تلگرام هیلتن

بخش هایی از متن رمان اقیانوس خورشید

از ماشین پیاده شد و در را با تمام قدرتش به هم کوبید ایستاد . کوبش نا منظم قلبم را درست جایی نزدیک به حلقم احساس می کردم . . پیاده شدم ، دست لرزانم دستگیره ي در را فشرد باران بی امان سر تا پایم را شست . … پشت سر کسی که با تمام تنفر ، پشت سر کوهی از صلابت و غرور ، پشت سرش ایستادم هنوز دلم براي او ضعف می رفت . ، عضلات فکش منقبض می شد و با انگشتان بلند و کشیده ، یک آتشفشان آماده ي فوران بود بازویش را می فشرد . این یعنی آماده ي حمله ! ! از عصبانیت این تندیس زیبا می ترسیدم ، می ترسیدم ! می خواست توضیح بدهد ؟ ، هنوز دلیل این دزدیده شدن بی رحمانه را نمی دانستم اصلا چیزي براي توضیح دادن وجود داشت ؟ بالاخره طلسم سکوت را با صداي گرفته اش شکست . _آره درسته !هر چی که راجع به من شنیدي درسته ! ، نه خدایا نه !کاش خواب باشم …خدایا بیدارم کن …خدایا خواهش می کنم نگذار ادامه دهد اجازه نده همین کور سوي امید هم نابود شود .

لینک های دانلود رمان

نظرات 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *