دانلود رمان عود

دانلود رمان عود

دانلود رمان عود

دانلود رمان عود با لینک مستقیم و فرمت pdf

دانلود رمان عود

رمان عود یک رمان بسیار زیبا به قلم شیدا شفق میباشد که در سبک عاشقانه و اجتماعی نوشته شده است. رمان عود با فرمت pdf برای انواع گوشی های موبایل اندروید، جاوا و آیفون و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ هم اکنون در دسترس شماست. جهت دانلود رمان عود به ادامه مطلب مجله اینترنتی هیلتن مراجعه کنید.

خلاصه و دانلود رمان عود

رمان روایتگر داستان دختری به نام وانیا است که بعد از طلاق از پسرعموی هوسبازش از طرف خانواده طرد میشود و به اجبار به اروپا مهاجرت کرده و در آنجا پناهنده میشود. اما سرنوشتش به آرامی که خودش تصور میکند پیش نمیرود و این آرامش نسبی که پس از پنج سال پناهندگی به دست آورده با دزدیده شدن و فروخته شدنش به دلالان خرید و فروش انسان از بین میرود. داستان اصلی رمان دقیقا از همینجا شروع میشود… .

کانال تلگرام هیلتن

بخش هایی از متن رمان عود

ـ نـهــــ

صدای “نه” ای که از گلویش خارج نشده خفه شده بود را هنوز هم میتوانست در آن سکوت وحشتناک اتاق تاریکی که زندانی بود، بشنود .در تمام مدتی که به تخمین خودش سه روزی میشد تمام زندگی اش را از آن زمانی که به خاطر داشت تا لحظه ای که دذدیده شده بود مرور کرده و به جایی نرسیده بود!

او که با کسی دشمنی نداشت، او که هیچ کاره خطایی انجام نداده بود، حتی دوست پسر یا معشوقۀ سابقی نداشت که با وی مشکل داشته باشد و بخواهد او را اختطاف کند.

چیزی که بیشتر گیچش میکرد این بود که نمیدانست دذدیده شده یا اختطاف اش کردند!؟

او یک مهاجر فارسی زبان بود که مدت پنج سال یک زندگی آرام و بسیار بی دردسری را در اروپا سپری کرده بود و بنابر استعدادی که در یاد گرفتن زبان های جدید داشت معلم زبان انگلیسی و اسپانیایی برای مهاجرین جدید شده بود .در آمد آنچنانی نداشت ولی در رفا زندگی میکرد و دوستان نه زیاد و نه کمی نیز داشت ولی با هیچ کسی آنچنان صمیمی نبود که بخواهد از گذشته اش برایش بگوید، هرچند با آن چندین بار حلاجی که از گذشته ای نموده بود باز هم چیزی نیافته بود که باعث چنین اتفاقی شود.

او از طرف خانواده اش رانده شده بود و با یک پرواز مستقیم خودش را به اروپا رسانده و پناهنده شده بود و پنچ سال بود هیچ خبری از خانواده اش نداشت و احساس می نمود که همین حالت درمورد خانواده اش صدق میکند!

لینک های دانلود رمان عود با فرمت pdf

جهت اطلاع از آپدیت ها در کانال تلگرام ما عضو شوید.
Telegram: @HiltunMag

نظرات 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *