دانلود رمان شاهزاده ی خون

دانلود رمان شاهزاده ی خون

دانلود رمان شاهزاده ی خون: جلد سوم مجموعه رمان وحشی

دانلود رمان شاهزاده ی خون

رمان شاهزاده ی خون جلد سوم از مجموعه رمان بسیار زیبای وحشی به قلم م. قربانپور است. سبک رمان تخیلی، فانتزی، اروتیک و ماجراجویی است. هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان شاهزاده‌ی خون با فرمت pdf بدون سانسور و رایگان با لینک مستقیم از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

حتما بخوانید! : نگاهی بر مجموعه رمان های وحشی

خلاصه و دانلود رمان شاهزاده ی خون

جلد سوم از مجموعه رمان وحشی نیز در رابطه با ولیعهد کرالن و ماجراهایی است که برای او پیش می آید.

بخش هایی از متن رمان شاهزاده ی خون

چلچراغ های طلایی آویخته بر سقف بلند قصر، ستون های یشم، دیوارهای مرمرین، رقاصان طناز جواهر پوش، قهقه‌ها و جام‌های نقره فام شراب… . فضا آغشته به بوی عود و عطر غریبگی بود و “کرالن” رفته رفته به سردرد شدیدی دچار میشد. آرام به سمت پنجره‌ی سمت راستش چرخید، وقتی مطمئن شد پشت به میهمانان ایستاده با کلافگی دستمال گردن ابریشمی‌اش را کمی شل کرد و نفس عمیقی کشید. شلوغی و تشریفات آنشب دیگر خسته کننده شده بود و به نظر هم نمیرسید به این زودی‌ها تمام شود.


-سرورم حالتون چطوره؟! مدت زیادیه همدیگرو ندیدیم!


نگاهش را از منظره‌ی تاریک پشت پنجره گرفت و به سوی صاحب صدا برگشت. با تعدادی از اشراف‌زادگان بودند که برای چاپلوسی پیش می آمدند. ولیعهد کرالن لبخند متواضعانه‌ای به آنها تحویل دادو بالاجبار لحظاتی را صرف گفتوگو با آنان کرد. کمی بعد وقتی توانست خود را از شرشان خلاص کند از همان جایی که ایستاده بود نگاهش را به چهار گوشه‌ی مجلس چرخاند.

نجیب زادگان، سیاستمداران و تجار ثروتمندی که در دربار نفوذ داشتند همه پوشیده در لباس‌های فاخر و با غروری خاصه اشراف، در تالار بزرگ قصر درهم می‌لولیدند. آنشب دربار سلطنتی به مناسبت سالروز تولد ولیعهد کرالن میزبان جمع کثیری از صاحب منصبان کشور بود و همه چیز باشکوه‌تر از هر زمان دیگری به نظر میرسید. اگرچه درباریان این را به قال نیک گرفته بودند ولی به نظر نمیرسید 17 ساله شدن بهبودی در اوضاع افتضاح زندگی کرالن ایجاد کند. چه بسا از همان ساعات ابتدایی 17 سالگی، او از همه چیز به تنگ آمده بود!

لینک های دانلود رمان شاهزاده ی خون

همچنین بخوانید:
دانلود رمان امپراطوری گرگ ها: جلد اول رمان وحشی
دانلود رمان عشقِ اهریمن: جلد دوم رمان وحشی
دانلود رمان رایحه‌ی جهنمی: جلد چهارم رمان وحشی
دانلود رمان پسر بهشت: جلد پنجم رمان وحشی

نظرات 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *