اللهم عجل لولیک الفرج
لطفا برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرستید.

  دانلود رمان تا ته دنیا pdf و لینک مستقیم رایگان

  دانلود رمان تا ته دنیا

  رمان تا ته دنیا یک رمان عاشقانه بسیار زیبا به قلم سوگند دهکردی نژاد است. هم اکنون میتوانید برای دانلود رمان تا ته دنیا با فرمت pdf و لینک مستقیم رایگان برای گوشی های اندروید، گوشی های آیفون، لپ تاپ، کامپیوتر از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

  خلاصه و دانلود رمان تا ته دنیا

  داستان درباره دختره جوانیست که در دام عشق هم کلاسی اش مسعود میافتد ولی به دلیل غرور بیش از حد هردوطرف احساساتشان را به یک دیگر نشان ندادند و ابراز نکردند.

  بخش هایی از متن رمان تا ته دنیا

  به شیشه زد . از ماشین پیاده شدم . بفرمائید ؟ یک دستش به کمرش بود . خانم شما خوشکلید یا خیلی زرنگ تشریف دارید ؟ به چهره عصبانیش چشم دوختم و با حاضرجوابی گفتم : اگه عاقل باشید می فهمید که هر دوتاش . و شروع کردم به قفل کردن ماشین . گوشه لبش با تبسمی طعنه گر پائین آمد : در مورد اینکه زرنگید شکی نیست ولی در مورد اولی …. سرش را تکان داد : زیاد مطمئن نیستم . از ذهنم گذشت چه بی ادبه . خشمم را فرو خوردم انگار که نشنیدم :لطفا برید کنار عجله دارم . خودش را کنار کشید و دستش را دراز کرد . بله خواهش می کنم خانم بفرمائید ماشینتون را که پارک کردید باید هم برید . از چشماش گدازه های آتش بیرون جهید . به صورتش زل زدم . ببخشید منظورتون از این حرف چی بود ؟ دوباره نیشخند زد و دستش را روی صورتش کشید . عجب بابا رو را برم . تو که دیدی من دنده عقب رفتم تا اون ماشین از پارک دربیاد و من جایش برم . تو از راه نرسیده از روبه رو آمدی و همان جا پارک کردی؟ واقعا که … لبهایم را جمع کردم و لبخندم را به زحمت قورت دادم . یه پیشنهاد دارم . از این به بعد سریعتر عمل کنید . زرنگ توی این دوره و زمونه زیاد شده و راه افتادم . نه خانم زرنگ زیاد نشده دخترهای لوس و از خودراضی زیاد شده . عصبی برگشتم طرفش . حیف که کلاسم دیر شده والا می دونستم چکار کنم و شروع کردم به دویدن . صدایش را از پشت سر شنیدم . وایسا ببینم مثلا می خواستی چکار کنی ؟ تندتر دویدم اوووف این دیگه کیه ؟ عجب گیریه …….

  لینک های دانلود رمان تا ته دنیا

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلود رمان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر