اللهم عجل لولیک الفرج
لطفا برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرستید.

  دانلود رمان تلنگر سیاه با فرمت pdf و لینک مستقیم رایگان

  دانلود رمان تلنگر سیاه

  رمان تلنگر سیاه یک رمان ترسناک و تخیلی زیبا به قلم ریحانه محرابی میباشد.هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان با فرمت pdf و لینک مستقیم رایگان برای گوشی موبایل اندروید، آیفون، کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

  خلاصه و دانلود رمان تلنگر سیاه

  یک گروه دانشجو کنجکاو با دلایل مختلفی وارد یک خانه میشوند که براساس شایعات بر سره زبان ها افتاده است.خانه ای پلید که فقط و فقط تشنه قربانی های جدید است.چی بهتر از یک گروه هفت نفره؟

  بخش هایی از متن رمان تلنگر سیاه

  نگاهم رو به مسئول خوابگاه انداختم و از بی تفاوتیش خونم به جوش اومد . دستام رو مشت کردم و دوباره بهش خیره شدم . وقتی نگاهم رو دید نفسش رو پر حرص به بیرون فرستاد و گفت : اخه دختر جان .من بهت چی بگم ؟ به چه زبونی باهات حرف بزنم ؟ ابرویی بالا انداختم و مثل لحن خودش گفتم : اخه پدر جان من بهت چی بگم ؟ با چه زبونی بگم که خونه ندارم . از روی صندلی چرم مشکی رنگش بلند شد و گفت : منم صد و ده بار بهت گفتم که خوابگاه ها پر شده .برو یه خوابگاه ازاد . اخمام رو توی هم کردم و گفتم : اخه من اگه پول داشتتتم که نمی یومدم شتتهرستتتان .همون دانشتتگاه ازاد تو شهرمون درسم رو میخونم . بهم نزدیک شد و در حالی که دستش تو یک متریم بود به سمت در خروجی هدایتم کرد و گفت : دختر جان .فعلا اتاق خالی نداریم .شماره ات رو به منشی بده اگه اتاق خالی شد بهت زنگ می زنه که بیای . درحالی که از اتاق بیرون می رفتم با لحن مظلومی گفتم : خب من الان چیکار کنم ؟ جایی برای موندن ندارم.

  لینک های دانلود رمان

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلود رمان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر