اللهم عجل لولیک الفرج
لطفا برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرستید.

  دانلود رمان زن قراردادی با لینک مستقیم

  دانلود رمان زن قراردادی

  رمان زن قراردادی یک رمان بسیار زیبا به قلم مهری رحمانی در سبک عاشقانه و اجتماعی میباشد. هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان زن قراردادی با فرمت pdf و لینک مستقیم، رایگان برای اندروید و آیفون و کامپیوتر از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

  خلاصه و دانلود رمان زن قراردادی

  رمان عاشقانه و بسیار زیبا ایرانی

  بخش هایی از متن رمان زن قراردادی

  کتاب را بست داشت فکر میکرد که شب بهترین قسمت روز است نه صدایی نه قانونی نه منعی همه چیز در اختیار خودش بود. روی زمین دراز کشید بدنش را کش و قوس داد. ماه از پنجره به رویاهایش ریخت. تلفن زنگ زد
  وقتی حرفهام تموم شد با لحنی که رنگ موعظه داشت گفت: ما دنبال فوق العاده هستیم در حالیکه فوق العاده ای در کار نیست. نمیدونم چه جوابی دادم ولی خوب میدونم وقتی گوشی رو گذاشت فهمید که به من دروغ گفته چون از تاسف خزیده در صداش بوی یک انتظار سرخورده می اومد. مطمئنم وقتی که این حرفو زد سوز این انتظار توی چشماش سرخ و مرطوب شده بود چون در لحن صداش نه تنها حسرت بلکه بغض کهنه ای پس رفته بود ولی نه اونقدر که من نفهمم. انتظار چیزی چیزی مثل حسی شبیه اتفاقی ساده با طعمی فوق العاده است.


  دیروز همان نویسنده ای که برای اولین بار در خیابان دیدم و توسط دوستی به من معرفی شد و ناگهان یک عالمه حرف زد، تلفن کرد و گفت: «دیدار شما یک اتفاق بود، اتفاقی که شاید ذهن من مدتعا منتظر وقوعش بود برای همین من در مدت ده دقیقه همه ذهن و فکرمو بری شما گفتم. میدونید من ه روز صبح که از خونه بیرون میام با خودم میگم “امروز جه اتفاقی امروز چه معجزه ای؟!»

  لینک های دانلود رمان زن قرار دادی

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلود رمان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر