کاترین مایورکا کیست

کاترین مایورکا کیست

کاترین مایورکا کیست

کاترین مایورکا کیست + عکس

کاترین مایورکا کیست

کاترین مایورکا زنی 34 ساله با موهای تیر و چشمانی سبز که تا همین اواخر نیز در مدرسه ابتدایی کار میکرد، زنی که مدعی است نه سال قبل کریستیانو رونالدو به او تجاوز کرده است! کاترین مایورکا در این باره میگوید: «میخواهم تمام قدرتم را به دست بیاورم» و این قدرت، قدرتی است که برای ایستادن مقابل یکی از محبوبترین مرد های جهان دارد! در ادامه با مجله اینترنتی هیلتن همراه باشید تا کاترین مایورکا را بیشتر بشناسید و از جزئیات این اخبار و شایعات مطلع شوید.

درباره کاترین مایورکا

کاترین مایورکا زنی است که مدعی است در سال 2009 کریستیانو رونالدو که یکی از محبوبترین و بهترین فوتبالیست های حاظر در دنیای ورزش است به او تجاوز کرده است. قضیه از این قرار است که در همان سال، در یک کلوپ شبانه لاس وگاس طبق عکس های پاپاراتزی کاترین میورگا 25 ساله که یک مدل نوپا بود به رونالدو نزدیک میشود و صحبت میکنند. بقیه اش را کسی نمی داند، آن چیزی که در اتاق واقع در هتل پالمز رخ داد ، اتفاقی که باعث شد این ستاره فوتبال چند ماه بعد به عنوان بخشی از حل و فصل خارج از دادگاه، ۳۷۵،۰۰۰ دلار پرداخت کند. در عوض، مایورگا توافقنامه ای را امضا کرد که هیچ گاه درباره اتهام تجاوز صحبت نکند اما حالا زیر حرف و قول و امضایش زده و می خواهد که موضوع را پیگیری کند تا یک رسوایی برای رونالدو رقم بخورد.

کانال تلگرام هیلتن
کاترین مایورکا کیست

کریستیانو رونالدو اتهام تجاوز را تکذیب کرده و مدعی است که این رابطه جنسی با توافق طرفین صورت گرفته است. این در حالی است که بر اساس گزارش “اشپیگل” خود رونالدو در جریان تحقیقات اعتراف کرده که مایورگا چند بار نه گفته و خواستار پایان رابطه جنسی بوده است. وکلای کریس رونالدو در راستای انتشار چنین اتهامی به او ، آن را تکذیب کرده و قصد دارند از نشریه آلمانی شکایت کنند.

امیدواریم جواب سوال کاترین مایورکا کیست را با این پست یافته باشید! اگر سوال یا نظری در این رابطه دارید، خوشحال میشویم آنرا از بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نظرات 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *